بررسی مسدود بودن یک وبسایت و رفع مسدود شدن سایت

به نام دانای بر حق

 

یکی از مسائل روز مرزه در دنیای و وبگردی امنیتی میباشد، و یکی از مسائل برای شرکت های بزرگ حفظ امنیت کاربران آن می باشد که میتواند منجر به مسدود شدن یک وبسایت شود، وبسایت ها معمولا به دو دلیل این مسدود میشود دلیل اول اسکریپت ها و یا فایل های مبتلا بر روی سرور و دلیل دوم در فهرست سیاه یا blacklist ایمیل ها قرار گرفتن.

 

حال ممکن است وبسایت شما به یکی از دلایل بالا یا به درست یا اشتباه توسط یک آنتی ویروس و یا گوگل مسدود شده باشد نشانه های مسدود توسط آنتی ویروس که مشخص است و نشانه های مسدودی توسط گوگل به یک صفحه این چنینی برخورد می کنید:

 

 

blocked-website

چگونه متوجه شویم سایت ما مسدود شده:

 

اکنون من چندین سایت معرفی می کنم که میتوانید توسط آنها متوجه این موضوع شوید:

مهم ترین سایت برای چیک کردن برای خود گوگل هستش که ما تحریم هستیم شما از ابزار هایی برای تعویض آی پی استفاده کنید

 

 

خب حال چطور سایت خود را از حالت مسدود بودن خارج کنیم؟

 

برای رفع مسدود توسط آنتی ویرس ها می بایستی با آن آنتی ویرس مکاتبه نمایید و علت را جویا و حل نمایید و حتما زبان انگلیسی سلیس این کار را انجام دهید تا پاسخ مناسب دریافت کنید. , و البته بهترین سایت برای بررسی مسدود بودن توسط آنتی ویروس ها این سایت است.

 

برای توقف اسنداد وبسایت شما توسط گوگل یک اکانت webmaster tools در سایت خود ایجاد نمایید و در نهایت سایت خود را در آن اضافه کنید هشدار های وبسایت برای شما نمایش داده میشود و پس از اقدام میتوانید آن را رفع نمایید.

 

 

‌A1Gard

اول از همه کوچک ترین عضو مجموعه ۴xmen بنده حقیر هستم. در ثانی یک توسعه دهنده هستم زمینه های تخصصی کارم :‌ Delphi, PHP, C++ ,Python, JavaScript, Unity game engine, C#, asm و علاقه مند به لینوکس، RCE ، کریپتوگرافی هستم. تا الان حضرت حق اینا رو به ما داده و هر وقت که بخواد ازمون میگیره دست خودشه. یا حق، با حق، تا حق

More Posts

2 Comments to “بررسی مسدود بودن یک وبسایت و رفع مسدود شدن سایت”

  1. سلام خسته نباشید من از یه سایتی خیلی استفاده میکنم تازگیا رو گوشیم این پیامو میده باید چیکار کنم؟ Web Page Blocked!
    The page cannot be displayed. Please contact the administrator for additional information

    1. باید از صاحبش بپرسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *